Sodexo, Akıllı kurye takip uygulaması Hemen Yolda'ya yatırım yaptı
Yazar: Editör 02.12.2019 156 0
Paylaş

Sodexo, işletmelerin karmaşık dağıtım sistemlerini düzenlemek amacıyla oluşturulan akıllı kurye takip yazılımı Hemen Yolda’ya yatırım yaptı.

Geçtiğimiz Ağustos ayında Sodexo'nun online yemek siparişi servisi olan Sodexo Plus'ı kullanıma sunulduğunu sizlere aktarmıştık. Bugün ise yeni bir haber ile karşımıza çıkan Sodexo, işletmelerin karmaşık dağıtım sistemlerini düzenlemek amacıyla oluşturulan akıllı kurye takip yazılımı Hemen Yolda’ya yatırım yaptı.

40 bini aşkın restorandan oluşan geniş bir üye ağına sahip olan Sodexo, söz konusu yatırım ile birlikte üye iş yerlerinin dijitalleşme ihtiyaçlarına çözüm sunarak daha verimli çalışmalarını sağlayacak ve üyelerinin daha hızlı büyümelerine ve müşteri memnuniyetlerini artırmalarına destek olmayı hedefliyor.

Restoranların kurye ekiplerini sahada verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayan Hemen Yolda yazılımı ile Sodexo üye iş yerleri, online sipariş konusundaki hizmet kalitelerini en çok etkileyen unsurlardan biri olan paket servis ve kurye hizmetlerini iyileştirecekler.

Sorunsuz paket servis deneyimi sunmayı amaçlayan Hemen Yolda ile restoranların paket servis süreci tamamen dijitalleşecek. Restoranlar, Hemen Yolda'nın yazılımı sayesinde dijital bir platform üzerinden kuryelerin yerini ve durumunu gerçek zamanlı olarak takip edebilecek.

Yazılım kapsamında yer alan müşteri bilgilendirmeleri ve canlı takip modülü sayesinde müşteri memnuniyetinde artış da hedefleniyor. Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri'nin Türkiye’ye paralel olarak faaliyet gösterdiği diğer ülkelerde de Hemen Yolda ile restoran üye iş yerlerine hizmet sunmayı planlıyor

Kaynak: https://webrazzi.com

Paylaş
Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapın