SSS


- Markolix Nedir?

Markolix, Teknolojideki son gelişmeleri, firmaların güncel haberlerini ve kampanyalarını, sektörel gelişmeleri, startupları, e-ticaret ve (e-ticaret) altyapısına dair gelişmeleri kullanıcılarına sunan dinamik haber kaynağıdır.

Markolix, markaların internet üzerinden tüketiciyle ortak bir noktada bir araya gelip; tüketicilerin beklentilerini, şikayetlerini, teşekkürlerini, soru ve önerilerinin objektif olarak değerlendirilmesi; buna karşılık firmaların müşteri beklentilerine yönelik en iyi ürün ve hizmet analizlerini yapabilmesini sağlayan; marka tercihini yükselten ve marka gücünü artıran bir müşteri-marka ortak platformudur.

- Kurumsal üyelik paket fiyatları konusunda bilgi alabilir miyim?

Markolix kurumsal üye paket fiyatlarına Üyelik Paketleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

- Kurumsal üyelik paketi almadan verilen hizmetleri inceleyebilir miyim?

Markolix üyelik sistemine dahil olan kurumsal firmalara 1 (bir) aylık ücretsiz platinium üyelik paketi verilmektedir. Ancak üyelik gerçekleştirmeyen firma temsilcileri kullanıcı adı demo1@markolix.com şifresi demodemo şeklinde demo hesap bilgileri ile giriş yapabilirler.

- Markolix bireysel kullanıcılar için ücretli midir?

Bireysel kullanıcılar için Markolix olarak ücret talep edilmemektedir.

- Yaptığımız yorumlar firma temsilcisi tarafından mı yanıtlanıyor?

Bireysel kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar Markolix'e üye firma temsilcileri tarafından yanıtlanmaktadır.

- Markolix hizmet kalitesi ölçümünde neleri baz alıyor?

Markolix iki senelik akademik bir çalışma neticesinde sektör temsilcilerinin de görüşleri alınarak oluşturulmuştur. Bu doğrultuda kalite kriterlerimiz konusunda detay verememekle birlikte firma yetkilisinin sağladığı çözümün değerlendirilmesi ve SLA gibi çok sayıda kriteri baz alarak sayısal metrikler kullanıldığını belirtebiliriz.

- Markolix'e üye firmalar dışındaki firmalara yorum yapılabiliyor mu?

Yapılan yorumlar firma temsilcisine ulaştığı için kurumsal üye olmayan firmalara Markolix üzerinden direk erişim sağlanamamaktadır. Ancak marka öner alanından ulaşmak istediğiniz marka bilgisini bizlere iletebilirsiniz.

- MConnect uygulamasını nasıl kullanıyoruz?

Markolix kurumsal üye panelinden edineceğiniz iki farklı entegrasyon seçeneğini web sitenizde (kurumsal üye) kullanarak M-Connect uygulamasını marka websitesi-markolix entegrasyonu arasında sağlayabilirsiniz.

- Markolix ile işbirliği yapabilir miyim?

Kurumsal web siteleri oluşturan ajanslar, marka temsilcisi olan agency'ler ve internet sitesi altyapısı firmalar ile freelance olarak websitesi yapan (portfoyü olan) web designerlar ile iş ortaklığı konusunda işbirliği yapılmaktadır.

- Markamı hizmet kalitesi sıralamasından hariç tutarak Markolix'de yer almaya devam edebilir miyim?

Kurumsal üyeler panelleri üzerinde sıralama dışı seçeneğini aktif hale getirerek hizmet kalite sıralamasından hariç Markolix'te yer almaya devam edebilirler.