Instagram, Atlanamayan Reklam Arası Özelliğini Test Ediyor
Yazar: Editör 04.06.2024 95 0
Paylaş

Instagram, son zamanlarda test etmeye başladığı yeni özelliği olan "Reklam Arası" ile dikkat çekiyor. Bu özellik, kullanıcılara atlanamayan reklamları sunarak dikkatleri üzerine çekiyor. Reklam Arası adı verilen bu yeni özellik, Instagram'da gezinirken karşınıza çıkan reklamları atlayamamanıza olanak tanıyor. Reklamların süresi ise 3 ila 5 saniye arasında değişiyor.

Meta'nın açıklamasına göre, Reklam Arası özelliği, Instagram'da reklam göstermenin yeni bir yolu olarak karşımıza çıkıyor ve diğer uygulamalardaki reklam formatlarına benziyor. Bu özellik sayesinde reklamları atlamak mümkün olmuyor ve kullanıcılar, reklamın ne kadar süreyle devam edeceğini görebiliyorlar.

Ancak, Instagram'ın test aşamasındaki bu özelliği bazı kullanıcılar tarafından rahatsız edici bulunmuş durumda. Sosyal medyada paylaşılan görüşlerde, özelliğin kullanıcı deneyimini olumsuz etkilediğine dair yorumlar yer alıyor. Bazı kullanıcılar ise bu özellik nedeniyle Instagram'ı terk etme düşüncesinde olduklarını belirtiyorlar.

Şu an için Instagram'ın bu özelliğin test aşamasından çıkıp tüm kullanıcılara sunulup sunulmayacağı belirsizliğini koruyor.

Paylaş
Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapın