Rockstar Games'in Ana Şirketi Take-Two Tarafından GTA 6'nın Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı
Yazar: Editör 09.02.2024 105 0
Paylaş

GTA 6 için önemli bir haber ortaya çıktı ve oyunun çıkış tarihi netleşti. Rockstar Games, geçtiğimiz aylarda GTA serisinin yeni oyunu GTA 6 için ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Bu fragman birçok rekor kırarken, oyunun piyasaya sürülme zamanıyla ilgili merakla beklenen bir açıklama yapılmadı. Ancak son iddialar, bu bekleyişin sonuna işaret ediyor. İşte GTA 6'nın çıkış tarihi...

GTA serisinin son oyunu olan GTA 5, 2013 yılında piyasaya sürüldü. Şimdi ise tam 11 yıl sonra yeni bir oyunun piyasaya sürülmesi, oyun dünyasında büyük bir heyecan yaratıyor. Bu heyecanla birlikte çeşitli iddialar da dolaşıyor.

Son zamanlarda ortaya atılan bir iddiaya göre Rockstar Games'in ana şirketi olan Take-Two, 2025'in ilk çeyreği içinde 8 milyar dolarlık bir gelir hedefliyor. Bu oldukça büyük bir rakam ve şirketin mevcut oyunlarıyla bu geliri sağlaması pek mümkün görünmüyor.

Bu bağlamda, GTA 6'nın 2025'in başlarında piyasaya sürülmesi tahmin ediliyor. Bu noktada, öncelikle konsol platformlarına çıkması muhtemel görünüyor. Ayrıca daha önce de benzer tarihleri destekleyen iddialar ortaya atılmıştı.

Paylaş
Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapın