Realme CEO'su Realme'nin ilk 5G akıllı telefonunun görselini paylaştı
Yazar: Editör 03.01.2020 166 0
Paylaş

Büyük rakiplerinin arkasından hızlı şekilde büyümesini devam ettiren akıllı telefon Realme, şirketin ilk 5G destekli akıllı telefonunu çıkarmaya hazırlanıyor. Haftaya tanıtımı yapılacak telefonun arka tasarımı, şirket CEO'su tarafından paylaşıldı.

Piyasaya sürdüğü akıllı telefonlarla tüketicilerin beğenisini toplamayı başaran Realme, şirketin ilk 5G telefonunu piyasaya sürmek üzere hazırlıklarına son sürat devam ediyor. Realme X50 5G isimli telefonun resmi tanıtımına sadece birkaç gün kalmışken şirketin CEO’su, ayrıntılar konusunda ufakta olsa bilgi paylaştı.

Realme CEO’su Madhav Sheth, Realme'nin ilk 5G telefonu Realme X50 5G'nin fotoğraflarini paylaştı. 7 Ocak’ta tanıtılacak akıllı telefonun arka kısmını bütünüyle gösteren fotoğraflar, cihazın gayet şık ve güzel bir tasarıma sahip olacağını gösterdi.

Madhav Sheth’in paylaştığı fotoğraflardan telefonda dörtlü kamera bulunduğu görülebiliyor. Yapılan bazı haberlerde 64 MP ana kamera, 8MP ultra geçiş açı sensörü, 13 MP telefoto sensörü ve 2 MP makro kamerası bulunduğu iletilmişti.

Cihazın ön kısmı ise geride bıraktığımız günlerde paylaşılmıştı. Bu paylaşımı yapan ise şirketin CEO’su değil, Realme’nin kendisiydi. Şirket, Realme X50 5G’nin bulunduğu posteri paylaşmış, cihazın ön monitörü da böylece tüketicilerin beğenisine sunulmuştu.

İnternette ortaya çıkan bazı bilgilere ve paylaşılan görsellere göre Realme X50, ön iki kameraya sahip olacak. Bunlardan birincisi 32 MP’lik ana kamera olurken ikincisi 8MP ultra geniş açılı kamera olacak. Cihazın monitörü ise delikli ekran yapısına sahip olacak.

Cihazın bataryasının iyi bir kapasiteye sahip olacağını dile getiren bazı kaynaklar mevcut. Bu kaynaklara göre Realme X50, 4.500 mAh’lik büyük bir bataryaya sahip olacak ve Super VOOC 4.0 hızlı şarj desteğine sahip olacak.

Kaynak : https://www.webtekno.com

Paylaş
Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapın